Tuur Demeester mówi, że Massive Bitcoin Rally ‚Podpalą nasze włosy‘ jako Krypto Liderzy Przewidują przyszłość BTC.

Grupa kryptoanalizatrów oferuje swoje podejście do przyszłości Bitcoina, jak również do przyszłości globalnej makrogospodarki.

W nowym odcinku What Bitcoin Did podcast, Nic Carter, Tuur Demeester, Robert Breedlove i Alex Leishman zgadzają się, że na całym świecie trwa powszechna zmiana gospodarcza, która ostatecznie przyniesie korzyści BTC.

Carter, partner w Castle Island Ventures, twierdzi, że jego zdaniem w ciągu najbliższych dwóch lat nastąpi kaskada porażek walutowych.

„To, co moim zdaniem może się wydarzyć w ciągu najbliższych 24 miesięcy, to fala upadłości państwowych walut, podobna do azjatyckiego kryzysu finansowego pod koniec lat 90-tych, podobnego do tego, jaki miał miejsce po rozpadzie Związku Radzieckiego, kiedy wiele państwowych walut zawiodło. Widzi pan to w czasach siły dolara. Widzą go Państwo w czasach globalnej dyslokacji. To jest regionalne. Jest zaraźliwa.

Zaczynamy dostrzegać niepokój w niektórych suwerennych walutach, gdy jest dużo długu. Świat jest bardzo zadłużony na rynkach wschodzących i niestety, myślę, że pochłonie dziesiątki lub setki milionów ludzi. A dla niektórych z tych ludzi, będą oni mogli wykorzystać kryptońskie szyny finansowe, aby wyjść z suwerennej lokalnej waluty i mogą udać się do Bitcoin. Mogą iść do dolara amerykańskiego. Na tych szynach są stabilne monety. Więc myślę, że to będzie wielka historia na przyszły rok.“

Założyciel Adamant Capital, Tuur Demeester, mówi, że rosnące zadłużenie sparaliżuje gospodarki od 5 do 10 lat w przyszłości. Jeśli chodzi o Bitcoina, mówi, że handlowcy muszą przygotować się do kolejnego wielkiego rajdu, który podpaliłby wszystkie włosy.

„Myślę, że Bitcoin jest polisą ubezpieczeniową na własną rękę. Istnieje wyjątkowa okazja, aby uzyskać trochę ekspozycji na to i jest tak wiele powiedziane o krypto i do mnie, istota jest po prostu kupić trochę, zacząć od tego, a następnie zrobić plan o przechowywanie, jak masz zamiar go przechowywać. Pomyśl też o tym, jak chcesz zdywersyfikować to miejsce przechowywania.

Za pierwszym razem, gdy kupujesz, przechowujesz go w jednym miejscu, ale wtedy myślę, że to dobry pomysł, aby myśleć o przechowywaniu go w różnych miejscach. Bo nie ma żadnego FDIC. To nie jest ubezpieczone. Jeśli zgubisz klucze, albo jeśli firma zbankrutuje, to koniec gry i musisz kupić Bitcoina. Więc pomyślcie o tym.

Poza tym, zrób plan na cenę. Ceny Bitcoinów, rajdy Bitcoinów to nic takiego, jak kiedykolwiek widziałeś. Ceny idą w górę 10x, 100x w krótkim okresie czasu. Więc chcesz myśleć wcześniej o tym, co zamierzasz zrobić, gdy to się stanie.

Pomyśl też o konsekwencjach podatkowych. Jeśli masz plan dotyczący sprzedaży, upewnij się, że znasz konsekwencje podatkowe tego, co robisz. Bo wielu ludzi spłonęło w 2017 roku. Wiem, że to może nie zabrzmieć prawdopodobnie, bo Bitcoin od dwóch lat porusza się na boki, ale jestem przekonany, że zobaczymy kolejny wielki rajd, który podpaliłby nasze włosy. I nie o to chodzi. Chodzi o polisy ubezpieczeniowe, które zaczną się wypłacać. To wszystko, co się stanie, gdy zobaczymy ten rajd 10x lub 100x.“

Prezes Parallax Digital, Robert Breedlove, nazywa Bitcoina „pokojowym protestem owiniętym w bogaty plan“.

 

Zgadza się, że zbliża się wielki wiec i nazywa paraboliczny byk 2017 uruchomić rozgrzewkę, ale mówi, że może minąć dużo czasu, zanim rozpocznie się kolejny długoterminowy ruch do góry nogami.

„Zgadzam się z sentymentem Turnera, że przechodzimy do wielkiego rynku byka. Wiele osób uważa, że rok 2017 jest czymś w rodzaju jednorazowego wydarzenia i że już nigdy nie zobaczymy kolejnego takiego ruchu“. Ale jeśli spojrzymy na krótką historię Bitcoina i warunki makroekonomiczne, przed którymi ma on zamiar się zabezpieczyć, to szczerze mówiąc, jesteśmy w idealnej burzy. Niepewność polityczna jest na szczycie. Ekspansja monetarna również jest w szczytowym momencie.

Wiem, że dziś brzmi to radykalnie, ale jak wiemy, Bitcoin porusza się geometrycznie szybko. Myślę, że kiedy złamie 100 000 dolarów, świat naprawdę będzie miał ostrą pobudkę. Myślę, że nie widzieliśmy jeszcze nic, że tak powiem. Rok 2017 był czymś w rodzaju rozgrzewki dla tego, co nadejdzie. Jeśli to będzie za 12, 24, 36 miesięcy, pięć lat, to kto wie. Ale presja wspierająca jego propozycję wartości jest wszech czasów wysoka…

Pieniądze muszą zrobić pięć rzeczy. Muszą być trwałe, podzielne, przenośne, rozpoznawalne, skąpe i niewiele osób to rozumie. A ponieważ Bitcoin jest destrukcyjny jest lepszy we wszystkich pięciu właściwościach, to jest rzeczywiście destrukcyjny dla złota. Więc mówiliśmy o zakłócaniu technologii, która jest z nami od 5,000 lat.

Więc jest to duża, nie do kliknięcia, ale naprawdę duża zmiana paradygmatu i zgadzam się, że ponieważ jest to agnostyczne dla polityki, tym więcej chaosu, który dzieje się na świecie, więcej pieniędzy, które są drukowane, że neutralna warstwa osadnictwa uchwyci całą tę wartość i wyraźnie Bitcoin jest znacznie bardziej liderem w tej przestrzeni. Z punktu widzenia reputacji, Bitcoin jest pokojowym protestem owiniętym w szybki, bogaty schemat. Im więcej ludzi jest marginalizowanych przez państwo, tym bardziej myślę, że znajduje drogę do Bitcoinu i to jest właśnie to, co napędza jego wzrost w średnim i długim okresie“.

Założyciel River Financial Alex Leishman mówi, że widzi wielu ludzi zainteresowanych kupnem Bitcoin w swojej firmie usług finansowych, od inwestorów z Wall Street do 65-letnich kobiet na środkowym zachodzie. Na dłuższą metę jest również byczy na BTC, ponieważ mówi, że każdy może znaleźć sposób na zakup wiodącego aktywa kryptograficznego, który pasuje do jego światopoglądu.

„Nie mam pojęcia, co się stanie w skali makroekonomicznej w przyszłym roku. Ale jestem bardzo pewny, że coraz więcej nowych ludzi będzie kupować Bitcoin, ponieważ służy on celowi, który widzą dla niego i zdają sobie z tego sprawę. I każdy, jak mówiliśmy, ma inną historię dla Bitcoinu i coraz więcej ludzi będzie do niego przychodzić. I to jest to, co ja wiem.“